Loading...

Taşınma Hizmetleri

ARBIS  geniş servis kadrosu ile müşterilerine profesyonel taşınma hizmetleri sunmaktadır.

Taşıdığımız sistemler, son derece hassas sitemler olduklarından dolayı ARBIS, konuyla ilgili ciddiyetini planlama ve uygulama aşamasındaki titizliğiyle göstermektedir.

Taşıma süreçleri içerisinde sunduğu hizmetlerde, yeni sistem odası dizaynı ve Data Center taşınması, mevcut IT ekipmanlarının yeni lokasyona taşınması ve bina değişimi esnasında komple BT sistemlerinin kesintisiz olarak yeni lokasyona kurulması ve sonrasında işletilmesi hizmetlerini vermekteyiz.

 

BT Taşınma hizmetlerimizde aşağıda yer alan iş süreçleri ile müşterilerimize katkıda bulunmaktayız;

Planlama

Lojistik

Sigortalama

Operasyonel tüm işlemler

ARBIS olarak hazırlanan plan üzerinden, sorunsuz bir geçiş ve hizmet anlayışı içerisinde hareket etmekteyiz. Uzun yıllardır süren destek kalitemiz ve tecrübemiz ile projeleri müşterilerimize anahtar teslim olarak sunmaktayız.

Kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen ARBIS  . genel merkezi Osmangazi de  yer almaktadır. ARBIS büyük, küçük ve orta ölçekli kurumsal firmalara teknoloji hizmetleri sunmaktadır. Bursanın 4 ana   bölgesinde 7/24 kesintisiz  bölgesel destek

  • ARBİS TEKNOLOJİ| Copyright 2020 © Tüm hakları saklıdır.
    "Ses, SMS ve İnternet Hizmetleri, BTK Tarafından Yetkilendirilen STH-354 Yetki ve Belge Numarasına Sahip, Kobikom Telekomünikasyon A.Ş Altyapısı Kullanılarak Sağlanmaktadır. "