Loading...

Olağanüstü Hal ve Yedekleme Çözümleri

Çağımızda teknolojik gelişmeler hızla ilerlemektedir. Bu gelişmeler bilişim sektöründe de yeniliklere sebebiyet vermektedir. Bu yenilikleri takip eden kurum ve kuruluşlar verimliliği üst noktalara taşımaktadırlar. Bilgi teknolojilerini yakından takip eden kuruluşlar karlılıklarını arttırmakta ve maliyetlerini düşürmektedirler.

Organizasyonların uzun dönemde edindikleri kurumsal bilgiler, verimli kullanıldığında organizasyonların iş süreçlerini ve iş yapış tarzlarını dinamikleştirmektedirler. Verinin bu denli önemli olduğu bir dönemde, veri yedeklemesi, olağanüstü durum stratejilerinin planlanması ve iş sürekliliğin ihtiyaçlarının 7/24 kullanılabilinir düzeyde tutulması gerekmektedir.

 

ARBIS  Danışmanları Müşterilerine;

Etkin iş analizi,

Risk faktörlerinin belirlenmesi,

Veri yedekleme ve olağanüstü durum planlamasının  hazırlanması konusunda,

yedekleme otomasyonu ve iş sürekliliği hizmetlerini vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen ARBIS  . genel merkezi Osmangazi de  yer almaktadır. ARBIS büyük, küçük ve orta ölçekli kurumsal firmalara teknoloji hizmetleri sunmaktadır. Bursanın 4 ana   bölgesinde 7/24 kesintisiz  bölgesel destek

  • ARBİS TEKNOLOJİ| Copyright 2020 © Tüm hakları saklıdır.
    "Ses, SMS ve İnternet Hizmetleri, BTK Tarafından Yetkilendirilen STH-354 Yetki ve Belge Numarasına Sahip, Kobikom Telekomünikasyon A.Ş Altyapısı Kullanılarak Sağlanmaktadır. "