Loading...

Tarihçe

Arbis Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (ARBIS), bilgi teknolojileri sektörünün değişimlerini uygulayan, fark yaratan ve bilinen bir çözüm şirketi olma vizyonu ile 2001 yılından bu yana hizmet vermektedir.

 

2001 yılında Başka bir isim altında kurulan ve 2012 yılında Arbis Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (ARBIS) adı altında yeni bir misyon ve kimlik ile yapılandırılarak faaliyetlerine başlamıştır.

 

2012 yılından buyana ARBIS yeni kimliği ve misyonuna bağlı kalarak her geçen gün siz müşterilerimize daha kaliteli fayda maliyeti yüksek çözümler üretmeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen ARBIS  . genel merkezi Osmangazi de  yer almaktadır. ARBIS büyük, küçük ve orta ölçekli kurumsal firmalara teknoloji hizmetleri sunmaktadır. Bursanın 4 ana   bölgesinde 7/24 kesintisiz  bölgesel destek

  • ARBİS TEKNOLOJİ| Copyright 2020 © Tüm hakları saklıdır.
    "Ses, SMS ve İnternet Hizmetleri, BTK Tarafından Yetkilendirilen STH-354 Yetki ve Belge Numarasına Sahip, Kobikom Telekomünikasyon A.Ş Altyapısı Kullanılarak Sağlanmaktadır. "
    KVKK Aydınlatma Metni
    KVKK Başvuru Formu