Loading...

Bulut Bilişim Çözümleri

Bulut bilişim, talep üzerine kaynak temininde güçlü bir değer yaratır. Ancak bulut bilişim aynı zamanda alternatif çözümlerden oluşan karmaşık bir labirent, mülkiyet ve kullanım haklarına ilişkin kafa karıştıran meseleler anlamına gelir.

Günümüzde iş süreçleri giderek artan bir düzeyde, yerinde çözümler, özel bulut ortamları ve kamuya açık bulut ortamlarından sunulan IT hizmet kombinasyonları kullanılarak gerçekleştiriliyor. Bu durum doğru bir şekilde yönetilirse, esneklik, verimlilik ve maliyetler üzerinde olumlu bir etkide bulunur.  Ancak diğer yandan IT hizmet yönetimi için yeni zorlukları da beraberinde getirmektedir.

ARBIS tarafından sunulan “İş Entegrasyonu”na yönelik bulut çözümleri, müşterilerin her iki hizmeti de tercih ettikleri platformlardan kullanması için gerekli danışmanlık ve tasarım hizmetlerini kapsar. Seçkin bulut bilişim kaynak kullanımı, kurumların güvenlik ve verimlilik arasında bir denge sağlamasını mümkün kılar.

ARBIS’in seçkin bulut bilişim kaynak kullanımına yönelik yaklaşımının bir parçası olarak, hibrit bulut ortamlarını yönetmek ve giderek sayısı artan farklı tipte hizmetlerin entegrasyonunu sağlamak ve bu hizmetleri birbirleriyle uyumlu hale getirmek için bir süreç platformu inşa ettik. Bu platform, sadece, ortağınızın entegrasyon ve işletme kapasitesine eşit derecede güvenerek, özel, hibrit ve kamuya açık bulut ortamları arasında bir seçim yapmanızı sağlamakla kalmaz. Bu hizmetten faydalanmak suretiyle, bulut bilişim çoklu kaynak kullanımının karmaşıklığına düşmeksizin, komple altyapı, platform ve yazılım hizmetlerinin etkinliğini kaldıraç etkisiyle artırabilirsiniz.

ARBIS olarak müşterilerimize, bulut ortamına ulaşmak üzere kendi yollarını belirlemekten ve bu yolu mevcut sistemlere entegre etmekten, bulut ortamını etkin kullanmaya kadar uzanan birçok alanda, detaylı bir şekilde düşünülmüş komple bir çözüm kümesi sunuyoruz. Bulut bilişim çözümlerimiz, “Hibrit Bulut Çözümler” ile “Hibrit Bulut Altyapısı”ndan oluşuyor.

İş gereksinimlerinizi ve hedeflerini analiz etmek, en uygun çözümü geliştirmek için iş teknolojistlerimize güvenin. İş dünyasına ilişkin mevcut bilgi birikimimiz ve teknolojik altyapımız sayesinde, tek bir hususa odaklanmak suretiyle çözüm ve hizmetlerimizi, şirketinizin pazarda kalıcı olmasını sağlamak için, özel ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlıyoruz.

 

Bulut Çözümlerimiz;

 • Hibrit Bulut Çözümler
 • Hibrit Bulut Alt yapı Çözümleri
 • Bulut Yedekleme
 • Bulut Barındırma
 • Bulut Senkron
 • Bulut Kasa

Kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen ARBIS  . genel merkezi Osmangazi de  yer almaktadır. ARBIS büyük, küçük ve orta ölçekli kurumsal firmalara teknoloji hizmetleri sunmaktadır. Bursanın 4 ana   bölgesinde 7/24 kesintisiz  bölgesel destek

 • ARBİS TEKNOLOJİ| Copyright 2020 © Tüm hakları saklıdır.
  "Ses, SMS ve İnternet Hizmetleri, BTK Tarafından Yetkilendirilen STH-354 Yetki ve Belge Numarasına Sahip, Kobikom Telekomünikasyon A.Ş Altyapısı Kullanılarak Sağlanmaktadır. "
  KVKK Aydınlatma Metni
  KVKK Başvuru Formu