Loading...

Altyapı ve Yapısal Kablolama Hizmetleri

Altyapı ve yapısal kablolama ekibimiz ile müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda profesyonel altyapı ve yapısal kablolama hizmetleri sunmaktayız.

 

Uzman Kadromuz, altyapı kablolama sisteminde eğitimli ve sertifikalıdır. Kurduğumuz sistemlerde Cat5e, Cat6e, Cat6a, Cat7 UTP – FTP, Fiber Optik kablolama uygulamaları ve performans testleri yapılarak teslim edilir.

 

Kesintisiz iş sürekliliğinin sağlanması için aşağıdaki çözümler ile uzman ekibimizle anahtar teslim proje hizmetleri vermekteyiz; ARBIS olarak, BT Altyapı ve Yapısal Kablolama hizmetlerimiz ile hedeflediğimiz amaç, kurumlardaki bilgi sistemleri altyapısının düzenli ve performanslı çalışmasını temin etmektir. Bu amaca ulaşmak için, kurumun günlük ve gelecekteki olası bilgi sistemleri ihtiyaçları tarafımızca sürekli olarak takip edilir. Ortaya çıkması mümkün darboğazlar önceden saptanır ve çözüme yönelik çeşitli önerilerin ortaya konulmasıyla birlikte bilgi sistemlerinin şirketlere sağladığı verimliliğin sürekliliği sağlanır.

 

Yapısal kablolama sistemi, bir yapının ses, veri, görüntü ve çeşitli yönetim sistemlerini (kamera, hırsız alarm, güvenlik girişi, yangın alarm, enerji sistemi gibi) birbirine entegre eden kablolama ve bağlantı ürünlerinin oluşturduğu yönetilebilmeye ve genişlemeye imkan sağlayan bir yapıdır.

 

Alt yapı sistemleri açık mimari, standardize edilmiş medya ve katmanları, standart bağlantı ara yüzleri, ulusal ve uluslar arası standartlara bağlılığı ve toplam sistem tasarımı ve uygulaması gibi önemli özelliklere sahiptir. Sistemleri kritik iş uygulamalarının üzerinde çalıştığı network sisteminin en uzun süre kullanılan parçasıdır.

 

BT Altyapı Çözümlerimiz;

Yapısal Kablolama Çözümleri

UPS ve Şebeke Altyapı Çözümleri

Kesintisiz Güç Kaynağı Cihazları ( UPS ) Satış ve Kurulum

Fiber Optik Kablolama Çözümleri

Wireless ( Kablosuz ) Çözümleri

DLP Kablo Kanal Sistemleri Çözümleri

Network Switch Kurulumları ve Konfigürasyonu

Server ve Kablolama Rack Kabinetleri Çözümleri

Sistem Odası Hassas Kontrollü Klima Sistemleri Çözümleri

Sistem Odası İzleme Üniteleri Çözümleri

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri Çözümleri

Sistem Odası Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri Çözümleri

Sistem Odası Kartlı ve Biometrik Geçiş Sistemleri Çözümleri

Sistem Odası Yangına Dayanıklı Mimari Yapı, Kapı ve Data Kasaları

Kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen ARBIS  . genel merkezi Osmangazi de  yer almaktadır. ARBIS büyük, küçük ve orta ölçekli kurumsal firmalara teknoloji hizmetleri sunmaktadır. Bursanın 4 ana   bölgesinde 7/24 kesintisiz  bölgesel destek

  • ARBİS TEKNOLOJİ| Copyright 2020 © Tüm hakları saklıdır.
    "Ses, SMS ve İnternet Hizmetleri, BTK Tarafından Yetkilendirilen STH-354 Yetki ve Belge Numarasına Sahip, Kobikom Telekomünikasyon A.Ş Altyapısı Kullanılarak Sağlanmaktadır. "