Loading...

Çözümler

Sektör’ün proje yaklaşımı, müşteri gereksinimlerinin doğru ve eksiksiz bir şekilde anlaşılması, dökümante edilmesi, projelendirilmesi ve bu gereksinimlere yönelik çözümler üretilmesi olarak özetlenebilir. Proje çalışmaları boyunca, tüm süreçler kayıt altına alınmakta ve müşteri onaylı ilerleme yöntemi esas alınmaktadır. Projelerin her aşamasında risk takibi ve kalite yönetimi süreçleri titizlikle uygulanmaktadır.

Şirketimiz tarafından taahhüt edilen tüm projeler, standartlara uygun olarak yapılandırılmış proje yönetimi yaklaşımıyla değerlendirilmektedir. Proje yaklaşımımızın temeli, müşterilerimizin isteklerini doğru ve eksiksiz olarak anlayarak, istenilen nitelikte ve kalitede özel çözümler üretmektir.

Kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen ARBIS  . genel merkezi Osmangazi de  yer almaktadır. ARBIS büyük, küçük ve orta ölçekli kurumsal firmalara teknoloji hizmetleri sunmaktadır. Bursanın 4 ana   bölgesinde 7/24 kesintisiz  bölgesel destek

  • ARBİS TEKNOLOJİ| Copyright 2020 © Tüm hakları saklıdır.
    "Ses, SMS ve İnternet Hizmetleri, BTK Tarafından Yetkilendirilen STH-354 Yetki ve Belge Numarasına Sahip, Kobikom Telekomünikasyon A.Ş Altyapısı Kullanılarak Sağlanmaktadır. "